Natural Wood Grip for Fuji VSS16 Reel Seat (WV16D-NB085)
SKU: WV16D-NB085-8
BARCODE: 8809237514203
PRODUCT TYPE: P0000FGK
VENDOR: Rodcraft
Real time 16 visitor right now
ID 8mm
ID 10mm
ID 13mm
PRODUCT INFORMATION
CUSTOMER REVIEWS
PRODUCT INFORMATION
Natural wood grip for Fuji VSS16 reel seat. Available in 8mm, 10.2mm, and 13.2mm inner diameters.
I.D: 8mm, 10mm , 13mm /  O.D : 23.0mm / L : 85mm
Wood grain may vary due to the natural material.
“Because wood is a natural material, the grain pattern may vary slightly from piece to piece.”
CUSTOMER REVIEWS
ID 8mm
ID 10mm
ID 13mm