Winding Check for KDPS16 and CK22 Metal Part (CK22-E190)
SKU: CK22-E190-G
BARCODE:
PRODUCT TYPE: 1009680780
VENDOR: Rodcraft
Real time 19 visitor right now
Gold (G)
Light Gold (LG)
Silver (S)
Bronze (BZ)
Gunsmoke (GS)
Red (R)
Blue (B)
Violet (V)
PRODUCT INFORMATION
CUSTOMER REVIEWS
PRODUCT INFORMATION
OD : 21.8mm(0.87")/ ID : 19.0mm / L: 4mm(0.16") / Material :Aluminum